28 październik 2019

Areszt dla wielokrotnego włamywacza

fot. KPP Aleksandrów
Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 33 – latek podejrzany j o szereg włamań i kradzieży na terenie powiatu aleksandrowskiego. Mężczyzna został zatrzymany kilka godzin po kradzieży. Był już wielokrotnie zatrzymywany i za każdym razem wracał na drogę przestępstwa. W związku z recydywą grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
693
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Ciechocińscy policjanci zatrzymali 33 - latka kilka godzin po kradzieży, której dokonał w jednej z drogerii. Jego łupem padły tym razem różnego rodzaju kosmetyki o wartości ponad 1600 złotych.

Kilka dni wcześniej ten sam mężczyzna był zatrzymany po kradzieży laptopa. Przedstawiono mu wtedy zarzuty dotyczące włamań i innych kradzieży. 33 – latek ponownie wykazał lekceważący stosunek do prawa.

W piątek (25.10.) aleksandrowscy policjanci i prokurator wnioskowali do Sądu Rejonowego w Aleksandrowie Kujawskim o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania dla 33 – latka, który jest wielokrotnym recydywistą. Sąd przychylił się do tego wniosku i aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
693
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Aleksandrowie