23 kwiecień 2024

Miał przy sobie narkotyki i kierował pod ich wpływem

zdjęcie: Miał przy sobie narkotyki i kierował pod ich wpływem / fot. KPP Aleksandrów
fot. KPP Aleksandrów
Policjanci z aleksandrowskiej komendy zatrzymali 27-latka, który kierował samochodem pod wpływem środków odurzających. Ponadto w trakcie kontroli, funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie niedozwolone substancje.

Wczoraj (22.04.2024),chwilę po północy, policjanci z Aleksandrowa zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi, którego styl jazdy zaniepokoił policjantów. Przypuszczali, że kierujący może być pod wpływem alkoholu.
Badanie alkomatem nie wskazało obecności alkoholu w organizmie kierowcy, natomiast mężczyzna podczas rozmowy z policjantami zachowywał się bardzo nerwowo. W trakcie przeszukania mężczyzny oraz jego samochodu, funkcjonariusze ujawnili niewielkie ilości marihuany. Mężczyźnie została pobrana krew do badań, ponieważ narkotester wskazał w jego organizmie obecność marihuany.

Policjanci zatrzymali 27-latkowi prawo jazdy, natomiast on sam trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj, usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz kierowania samochodem pod ich wpływem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.