30 październik 2019

Nowy radiowóz zasilił flotę aleksandrowskiej komendy

fot. KPP Aleksandrów
Nowy radiowóz zasilił flotę pojazdów Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim. Samochód lada dzień rozpocznie służbę na terenie działania Posterunku Policji w Konecku. Zakup nowego pojazdu został sfinansowany ze środków budżetowych policji oraz środków przekazanych przez starostwo powiatowe i urzędy gminy w Konecku, Zakrzewie i Bądkowie.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
693
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Dzisiaj (30.10.19) na placu przed Posterunkiem Policji w Konecku odbyło się uroczyste przekazanie funkcjonariuszom nowego radiowozu. Flotę policyjnych aut zasilił oznakowany samochód marki Kia. Kluczyki do pojazdu z rąk Starosty Aleksandrowskiego Pani Lidii Zwierzchowskiej odebrał Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Andrzej Kłos. W uroczystym przekazaniu radiowozu uczestniczyli także funkcjonariusze i zaproszeni goście.

Nowy policyjny radiowóz został zakupiony ze środków finansowych Policji oraz środków przekazanych przez starostwo powiatowe i urzędów gminy Koneck, Zakrzewo i Bądkowo. Samochód ten wykorzystywany będzie głównie przez dzielnicowych w trakcie służb na terenie działania gmin.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
693
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Aleksandrowie