12 wrzesień 2022

Pasażer wyrzucił narkotyki a kierowca był pod ich wpływem

zdjęcie: Pasażer wyrzucił narkotyki a kierowca był pod ich wpływem / fot. KPP Aleksandrów
fot. KPP Aleksandrów
Ponad 60 gramów marihuany zabezpieczyli aleksandrowscy policjanci. Narkotyki wyrzucił z pojazdu pasażer, który zorientował się, że jadą za nimi mundurowi. Kierowca pojazdu znajdował się pod wpływem amfetaminy.
REKLAMA

W miniony piątek (09.09.) kryminalni zauważyli pojazd, którym poruszało się dwóch mężczyzn. Z informacji jakie posiadali mundurowi wynikało, że jeden z nich może posiadać przy sobie narkotyki. Pasażer pojazdu na widok policjantów postanowił pozbyć się zawiniątka z marihuaną i wyrzucił je przez okno. Policjanci zatrzymali mężczyzn do kontroli i szybko znaleźli wyrzucone zawiniątko. Okazało się, że było tam ponad 60 gramów marihuany. Jakby tego było, kierowca nissana prowadził pojazd pod wpływem środków narkotycznych. Obydwoje zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. W sobotę usłyszeli zarzuty. 25-latek odpowie za posiadanie środków narkotycznych a jego 27-letni kolega za kierowanie pojazdem pod ich wpływem.

Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Kierowca nissana musi liczyć się z karą do 2 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Aleksandrów
13.9°C
wschód słońca: 06:48
zachód słońca: 18:20
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Aleksandrowie