22 wrzesień 2022

Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego wypadku

Aleksandrowscy policjanci prowadzą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Aleksandrów Kujawski w sprawie śmiertelnego wypadku do jakiego doszło w dniu 25 sierpnia 2022 roku około godziny 21.00 w Aleksandrowie Kujawskim. Do sprawy poszukiwany jest kierowca bmw - Krystian Markowski.
REKLAMA

Aleksandrowscy policjanci prowadzą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Aleksandrowie Kujawskim w sprawie śmiertelnego wypadku do jakiego doszło w Aleksandrowie Kujawskim w dniu 25 sierpnia 2022 około godziny 21.00.

Przypomnijmy, kierujący bmw jadąc z nadmierną prędkością ulicą Chopina potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 49-letni pieszy.

Z miejsca wypadku uciekł kierowca bmw, który do chwili obecnej jest poszukiwany przez prowadzących postępowanie.

Krystian Markowski

s. Adam, Barbara

ur. 06.06.1986 r.

zam. Aleksandrów Kujawski

Wszystkie osoby, które wiedzą gdzie może przebywać mężczyzna prezentowany na zdjęciu, były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc policjantom w tej sprawie proszone są o pilny kontakt z numerem 112 lub z Komendą Powiatową Policji w Aleksandrowie Kujawskim pod numerem telefonu 47 7536 200.

 

RYSOPIS

Mężczyzna jest krępej budowy ciała. Ma około 164 cm wzrostu, może ważyć około 87 kilogramów. Twarz owalna, oczy ciemne, śniada cera, czoło wysokie z zakolami, włosy czarne krótkie.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Aleksandrów
13.9°C
wschód słońca: 06:48
zachód słońca: 18:20
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Aleksandrowie