19 wrzesień 2022

Sprawca śmiertelnego ugodzenia nożem trafił do aresztu

zdjęcie: Sprawca śmiertelnego ugodzenia nożem trafił do aresztu / fot. KPP Aleksandrów
fot. KPP Aleksandrów
Policjanci z Aleksandrowa zatrzymali 59-latka podejrzewanego o śmiertelne ugodzenie nożem 65-letniej kobiety. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i aresztował go na okres trzech miesięcy.
REKLAMA

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miniony czwartek (15.09.2022 r.), w jednym z mieszkań w Aleksandrowie Kujawskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w mieszkaniu trwa libacja alkoholowa a na podłodze leży kobieta bez oznak życia. Na miejscu policjanci zastali ciało 65-letniej kobiety z raną kłutą w okolicy serca. W mieszkaniu znajdował się 59-letni konkubent kobiety oraz jej córka. Obydwoje znajdowali się w stanie upojenia alkoholowego. Policjanci zatrzymali mężczyznę i 33-letnią kobietę. Na miejscu zostały przeprowadzone czynności z udziałem prokuratora i biegłego z zakresu medycyny sądowej.

Zebrany materiał dowodowy umożliwił prokuratorowi przedstawienie zarzutu jednej z najcięższych zbrodni. Decyzją sądu, mieszkaniec Aleksandrowa został tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Grozi mu dożywocie.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Aleksandrów
13.9°C
wschód słońca: 06:48
zachód słońca: 18:20
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Aleksandrowie