kategoria: Na Sygnale
5 czerwiec 2023

Ukradł piwa i sterroryzował ekspedientkę

zdjęcie: Ukradł piwa i sterroryzował ekspedientkę / fot. KPP Aleksandrów
fot. KPP Aleksandrów
Policjanci zatrzymali 41-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna w sklepie na terenie miasta, najpierw ukradł alkohol potem odepchnął ekspedientkę i po wszystkim uciekł. Po chwili był już w rękach policjantów. Za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (04.06.2023r.) aleksandrowscy policjanci zatrzymali 41-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Nieznany wtedy mężczyzna, zabrał z półki cztery piwa i chciał wyjść ze sklepu nie płacąc za towar. Wtedy na jego drodze stanęła ekspedientka. W momencie, kiedy kobieta próbowała powstrzymać mężczyznę, ten zaczął ją szarpać a następnie odepchnął. Wtedy pracownica w obawie o swoje życie wycofała się, a napastnik z piwem uciekł ze sklepu. Policjanci rozpoznali na monitoringu podejrzanego, który został zatrzymany chwilę po kradzieży w mieszkaniu jego znajomego. Zatrzymany miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

2024-10-25 19:00